Солоницевский форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Форум для всех жителей поселка Солоницевка, знакомимся,общаемся,обсуждаем проблемы и решаем их ВМЕСТЕ ! Сделаем родной поселок лучше


Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Детский сад. Куда регистрироваться и как.

2 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Darochka



Привет, односельчане! Тема ДС (дет сад далее) очень актуальна в поселке, так как молодых мамочек у нас предостаточно. ДС у нас два и всем будет интересно узнать что нужно для регистрации вашего   ребеночка в одном из них.

Я по прописке попадаю в ДС "Веселые человечки". Пришла регистрировать ребенка в 4 месяца (на всякий случай). Меня просили написать заявление о том, что прошу нас принять (или поставить в очередь, не помню уже).
На вопрос об электронной регистрации, ответили что она нужна тоже. Но я никак не могу найти наши сады на сайтах. Отдельно Солоницевки там не нахожу, а в Дергачах нас нет.

У кого получилась регистрация, подскажите пожалуйста как правильно это сделать.

З.Ы. ни о каких деньгах никто мне в ДС не говорил. Пишите пожалуйста о своем опыте с "благотворительным взносом".

Джміль



Декілька років тому я вирішив віддати свою шкоду в садочок  Веселі чоловічки. Після збирання низки обов’язкових паперів в сільраді та лікарні я потрапив перед ясні очі пані завідуючої . Мені було запропоновано два варіанти : купити ну ДУЖЕ велику алюмінієву каструлю для потреб кухні або прийняти участь в ремонті одного з приміщень. Де продаються такі каструлі я не знав, тому вирішив допомогти з ремонтом. В результаті кількаденного трудового подвигу садочок отримав відремонтоване приміщення, а я декілька ударів електрострумом через вологі від клею стіни. Це майже і все. Якщо не враховувати того дріб’язку, що моя дитина за 4 роки , які залишалися до школи, відходила днів 30-40 у зв’язку з частими хворобами які виникали щоразу буквально на третій день з першого візиту після вихворювання.

Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі